Fitbit’ten Yeni Bol Özellikli Akıllı Bileklik

FitBit’in yeni akıllı bileklik modeli Alta, aynı markanın Blaze akıllı saat modeinin bileklik versiyonu olarak satışa çıkıyor…

Amerikan şirketi FitBit, yeni akıllı bileklik modeli Alta’yı Çarşamba günü kamuoyuna duyurdu.

Uygun fiyatlı bileklik olarak duyurulan modelin FitBit Blaze‘in akıllı saatin bileklik modeli olarak düşünülebileceğini belirten yetkililer FitBit Alta‘nın Blaze‘in sahip olduğu hemen her özelliği gerçekleştirebildiği ifade ediliyor. FitBit Blaze‘in özellikleri arasında FitBit Smart Tracker, Bluetooth ile eşleme, haftalık programlar ve mesaj arama bildirimleri görüntüleme gibi bir çok özellik bulunuyor.

Bunu da Oku: Fitbit’in Apple Watch’a cevabı Blaze

FitBit‘in kendi sitesinden gerçekleşmeyecek ön siparişleri yurtışındaki Amazon, Best Buy, Brookstone, Dick’s Sporting Goods, Nordstrom, REI, Target, The Sports Authority, Verizon ve Walmart‘tan gerçekleştirebilmeniz mümkün olacak. Ürünün Türkiye’ye geliş tarihi belli değil ancak FitBit Alta‘yı edinmek isteyenler shipping ücretleri ile internet üzerinden satın alabilecek.

130 dolarlık fiyat etiketiyle satışa çıkması beklenen ürünün 8 farklı kayış seçeneği bulunuyor. 4 elastik silikon bantın fiyatı 30 dolar, 3 deri seçeneğinin fiyatı 60 dolar ve paslanmaz çelik seçenekli bandın ise 100 dolar farkla satın alınabileceğini de hatırlatalım.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.