HoloLens ile Maçlar Önünüzde Oynanacak

Microsoft Hololens’in neler yapabileceğine yönelik teknoloji meraklılarını heyecanlandıran videolarında bu kez sırada spor müsabakaları var…

Microsoft‘un bu yılın ilk aylarında 3000 dolarlık fiyatı ile geliştiricilere sunacağını belirttiği HoloLens‘in ilgi çeken demo videoları büyük ilgi çekmeye devam ediyor.

Son videoda HoloLens‘in spor müsabakalarını izlemenin nasıl bir gelişim göstereceğine dair ipuçları veriyor. HoloLens sanal gerçeklik kiti yapabildiklerinizi televizyonunuzdan daha büyük bir ekranda izleyebilme, stadyumu kahve içtiğiniz sehpanın üzerinde üç boyutlu olarak izleyebilme ya da oyuncuların hologramlarını yanıbaşınızda görebilir ve odanızın herhangi biryerine bakarak maçla ilgili istatistikleri görüntülebilmeniz şeklinde sıralayabiliriz.

Bunu da Oku: HoloLens için Fikrini Paylaş Birincisi Belli Oldu!

Gerçekleşmesine uzun bir süre kaldığı tahmin edilen bu özelliklerle dolu HoloLens‘lerin Microsoft tarafından 2020 yılından önce müşterileriyle buluşturmayacağı ifade ediliyor.

Daha önceki videolarda HoloLens‘in endüstriyel tasarımcıların ve 3 boyutlu modelleme ile uğraşanlar için kullanılabilir özellikleri yer alıyordu.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.