İşte Microsoft’un Piyasaya Çıkmayacağı Düşünülen Akıllı Bilekliği!

Akıllı bileklik konusunda çuvalladığını düşünen Microsoft’un piyasaya çıkmayacağı düşünülen Band 3’ün ilk görüntüsü sızdırıldı…

Bir süre önce sizlerle Microsoft‘un giyilebilir teknoloji alanındaki bazı çalışmalarını rafa kaldırdığından bahsetmiştik. Öyle ki, Microsoft Band 2‘nin satışlarının durdurulduğu, hatta Microsoft Band 3’ün herşeyinin tamamlanmasına rağmen piyasaya çıkmayacağı bilgileri de teknoloji çevrelerince duyulur hale gelmişti.

Yeni sızdırılan görüntüde piyasaya çıkmayacağı düşünülen Microsoft Band 3 ilk kez görücüye çıkmış oldu. Akıllı bileklik konusunda çuvalladığına inanan Microsoft’un Band 3 tasarımında bu çalışmanın neden rafa kaldırıldığı konusunda fikirler oluşabiliyor.

İlk görüntülerde Microsoft Band 3‘ün Band 2‘den tasarım olarak pek de farklılık göstermediği görülüyor. Diğer detaylarda ise ekranın önünde bir cam daha olduğu ve böylelikle suya dayanıklılık konusunda bir çalışma yapıldığı anlaşılıyor.

band3vsband2

Bunu da Oku: Microsoft Band 2 Satışı Durduruldu!

Microsoft Band 3’ün görüntülerinde yer almayan detaylarda ise farklı teoriler oluşturulmuş durumda. Kandaki basınç seviyesini ölçtüğü iddia edilen bir sensörün de yer aldığı konuşuluyor. Henüz bu konuyla ilgili bir açıklama veya somut bilgi bulunmaması ile birlikte Band 3 ile ilgili farklı bir bilgi de bulunmuyor.

ekgstats

Herşeye rağmen bu kadar herşeyi bitmiş bir ürünü Microsoft‘un çöpe atmak yerine piyasaya gösterişsiz bir şekilde sunabileceğini düşünenler de bulunuyor. Ürün piyasaya çıktıktan kısa bir süre sonra da sessiz sedasız bu projenin Microsoft tarafından yok edileceği düşüncesi de olabilir. Kesin konuşmak için bekleyip gelişmeleri takip etmekte ve Wearlogy’i takip etmekte fayda var…

band3

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.