Fossil Android Wear’lı Akıllı Saatini Tanıttı!

Lüks saat üreticilerinden Fossil, Intel’in geliştirici etkinliği IDF 15’de merakla beklenen akıllı saatini tanıttı. Akıllı saatin en dikkat çeken özelliği ise Android Wear’a sahip olması.

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru ünlü saat üreticisi Fossil‘in teknoloji devi Intel ile işbirliği yaparak akıllı saat pazarına gireceği ortaya çıkmıştı. Yaklaşık 1 yıldır firmadan ses seda gelmezken Fossil, Intel’in geliştirici etkinliği IDF 15‘de akıllı saatini tanıtmak üzere sahneye çıktı.

Bunu da Oku : Akıllı Saat için Fossil ve Intel’den İş Birliği!

Bugüne kadar herhangi bir haber ya da sızıntısını duymadığımız Fossil marka akıllı saat yuvarlak tasarımı ile Moto 360 benzeri bir hava sunsa da kasa yapısı ile Fossil’in lüks yapısını ortaya koyuyor. Etkinlikte sadece ürünü gösteren Fossil, akıllı saati hakkında detay vermezken ürünün sadece Android Wear işletim sistemine sahip olduğu biliniyor.

Etkinlikte bir de sürpriz yapan Fossil bu akıllı saati ile birlikte bir akıllı bileklik bir de alt sınıf bir akıllı saat daha gösterdi. Yine bu ürünler hakkında da detay vermeyen Fossil’in tek sözü ürünlerin donanımlarında Intel‘in gücü bulunduğu oldu. Bu güç ise muhtemelen işlemci noktasında ve Intel’in giyilebilir teknoloji ürünleri için geliştirdiği yeni işlemci setlerinden geliyor.

Ürünleri hakkında fazla konuşmayan Fossil ürünlerin Ekim ayından itibaren piyasada olacağını belirtti. O zamana kadar ise ürünler hakkında daha fazla bilgi ve detayın gelmesi bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.