Fossil Q Founder Akıllı Saat Satışa Sunuldu!

Lüks saat üreticisi Fossil, Android Wear’lı akıllı saati Q Founder’ı satışa sundu. İşte, Fossil Q Founder fiyatı ve satış detayları.

Ekim ayı sonunda Q Founder, Q Grant, Q Reveler ve Q Dreamer isimli üç giyilebilir teknoloji ürünü tanıtan lüks saat üreticisi Fossil bu ürünlerden amiral gemi niteliğinde olan Android Wear‘lı akıllı saati Q Founder‘ı satışa sundu.

Bunu da Oku : Fossil Q Founder Hakkında Her Şey!

Fossil yaptığı duyuru da akıllı saati Q Founder için Aralık ayını işaret etmişti ancak beklenen tarihten önce ürünü satışa sunarak bir sürpriz yaptı. Yine yaptığı duyuruda Q Founder için fiyat etiketini 275 dolar olarak açıklayan Fossil bu fiyatta bir değişiklik yapmadı. Şuan için sadece Amerika‘da satışa çıkan Fossil Q Founder‘ın paslanmaz çelik kasalı modeli satışta ve bu modelin fiyatı 295 dolar. Deri kayışlı Q Founder ise 275 dolar etiketi ile yakında satışta olarak bekliyor.

Bunu da Oku : Fossil, Misfit’i 260 Milyon Dolara Satın Aldı!

Geçtiğimiz hafta içerisinde de giyilebilir teknoloji pazarının önemli oyuncularından biri olan Misfit‘i 260 milyon dolara alan Fossil’in diğer giyilebilir teknoloji ürünleri Q Reveler ve Q Dreamer‘ı ise ne zaman satışa sunacağı bilinmiyor. Bu ürünler için tahmin Aralık ayı iken Fossil Q Grant akıllı saat Ekim ayı içerisinde satışa sunulmuştu.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.