Fossil Q Founder’ın Fiyatı Ve Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Ünlü lüks saat üreticisi Fossil akıllı saati Q Founder’ın fiyatını ve çıkış tarihini açıkladı. Firma bu açıklama ile birlikte birkaç sürpriz de yaptı.

Eylül ayı sonunda popüler saat üreticisi Fossil’den Android Wear‘lı akıllı saati için bazı açıklamalar gelmiş ve akıllı saatin isminin Fossil Q olduğunu belirtmiştik. Hatta bu haber içerisinde Fossil’in bir de akıllı bilezik üzerinde çalıştığını ancak net olmadığını da sizlere aktarmıştık. Fossil tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan yeni açıklama ile tüm taşlar yerine oturdu.

Bunu da Oku : Fossil Q Akıllı Saat Detaylanıyor!

Fossil Q giyilebilir teknoloji ailesinin ismiymiş!

Fossil’in yaptığı açıklama ile yerine oturan ilk taş Android Wear‘lı Fossil akıllı saatinin isminin Fossil Q değil Fossil Q Founder olması oldu. Buradaki Q ifadesi ise Fossil’in giyilebilir teknoloji ürünleri ailesini ifade ediyor ve Fossil, Q Founder ile birlikte 3 yeni akıllı ürün daha geliştirdiğini açıkladı. Bu ürünler arasında ise Fossil Q Reveler akıllı bileklik, Q Grant akıllı saat ve Q Dreamer akıllı bileklik yer alıyor.

Fossil Q Founder fiyatı ve çıkış tarihi

Ana odağımıza dönecek olursak Fossil’in Intel ve Google işbirliği ile geliştirdiği akıllı saati Fossil Q Founder Aralık ayı ortasında satışa sunulacak. Akıllı saatin satış fiyatı ise 275 dolar olarak belirlenmiş durumda. Bunun dışında yine donanım ve teknik özellikler hakkında bilgi bulunmayan Fossil Q Founder akıllı saatin daha önce bildiğimiz özellikleri arasında aktivite takibi yapabilme, bildirimler alabilme ve mobil uygulamalar ile entegre bir şekilde çalışabilme yer alıyor.

1 2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.