Fossil Yeni Akıllı Bilekliği Q Motion’ı Duyurdu

Giyilebilir teknoloji alanında hızla ilerleyen Fossil aktivite ve uyku takip odaklı yeni akıllı bilekliği Q Motion’ı duyurdu.

Lüks saat markası Fossil giyilebilir teknolojilerin ilerlemesi ve akıllı saatlerin klasik saat pazar payını elinden almasından dolayı bu alana odaklanmış ve aktivite takipçisi ürünleri ile tanınan Misfit’i 260 milyon dolara satın almıştı.

Bunu da Oku : Fossil Q Founder Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Fossil, Misfit’i aldıktan sonra akıllı saat ve akıllı bileklik kategorisi için Q isimli bir aile oluşturdu ve Fossil Q Founder, Q Grant, Q Reveler ve Q Dreamer isimli ürünlerini duyurdu. Fossil bu alanda ürün geliştirmeye devam ediyor ve şimdi de bu aile için Q Motion isimli yeni bir akıllı bileklik duyurdu.

Fossil Q Motion tasarım olarak Misfit Ray akıllı bilekliğe oldukça benziyor. Aktivite ve uyku takibi yapabilen Q Motion beraberinde gelen Smart Tap özelliği sayesinde akıllı telefonlar ile bağlantı kurup tek dokunma ile akıllı telefonlar üzerinde müzik değişimi, fotoğraf çekimi ve arama cevaplama gibi özellikler kullanmak mümkün.

50 metreye kadar suya dayanıklı olan Fossil Q Motion akıllı bileklik tek bir şarj ile 6 ay kadar dayanabiliyor. Siyah, açık yeşil, lacivert ve beyaz gibi renk seçenekleri bulunan ürünün satış fiyatı ise 95 dolar. Ürünün çıkış tarihi hakkında ise net bir bilgi henüz bulunmuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.