Fossil’den en az 7 Yeni Giyilebilir Ürün daha Geliyor!

Giyilebilir ürünlerde vites yükselten Fossil 5’i kendi, 1’i Diesel ve 1’i Kate Spade markası altında olmak üzere toplamda yedi yeni giyilebilir ürün duyurusu yaptı. 

Geçtiğimiz günlerde SXSW etkinliğinde yeni akıllı bilekliği Q Motion’ı gösteren Fossil giyilebilir ürün çalışmalarının hızını artırarak Baselworld 2016 öncesinde de 7 yeni giyilebilir ürün duyurusu yaptı. Bu ürünlerin 5’i kendine 1’i Diesel‘e ve 1’i de Kate Spade markasına ait.

Bunu da Oku : Fossil Akıllı Bilekliği Q Motion’ı Duyurdu!

Fossil’in duyurusunu yaptığı bu ürünlerin kendi markasına ait olanları Fossil Q ailesine ait olacak ve tamamı akıllı saat. Fossil Q Grant modeli için 3 yeni model daha ekleyeceğini duyuran Fossil, bu akıllı saatlerde dokunmatik bir  ekran olmayacağını ancak ürünlerin aktivite takibi yapabileceğini belirtti. Fossil’in belirttiğine göre yeni Q Grant serisi 200 dolardan aşağı bir fiyata sahip olacak.

Fossil‘in duyurusunu yaptığı diğer 2 akıllı saati ise tamamen yeni ürünler ve Q Marshal ve Q Wander isimlerinde. Bu akıllı saatlerin Android Wear ile geleceğini Q Marshal‘ın sağlamlığı ile ve Q Wander’ın da değiştirilebilir kayış yapısı ile dikkat çekeceğini belirten Fossil bu ürünlerinde ilk Android Wear‘lı akıllı saatleri Q Founder’a benzer bir şekilde fiyatlandırmaya sahip olacağını açıkladı. Fossil Q Founder’ın fiyatının 275 dolar olduğu düşünüldüğünde bu ürünlerinde benzer bir fiyata sahip olacağı tahmin ediliyor.

Firmanın diğer duyurusunu yaptığı akıllı saatler ise kendi teknolojisini kullanarak diğer markalar için geliştirdiği ürünler. Bu sistemin ilk üyeleri ise popüler moda markalarından Diesel ve Kate Stade. Baselworld 2016’de Fossil’den ürünlerin tanıtımını yapması beklenirken firmadan Emporio Armani, Michael Kors ve Skagen gibi diğer moda ve saat üreticileri için yeni hamleler de gelebilir.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.