Assassin’s Creed VR Geliyor!

Ubisoft en popüler oyunlarından biri olan Assassin’s Creed için sanal gerçeklik versiyonunun geliştirildiğini açıkladı. Sanal gerçeklik için Assassin’s Creed yolda!

Ubisoft’a en çok para kazandıran ve bu yıl içerisinde bir de filmi çıkacak olan Assassin’s Creed oyunu teknolojinin geldiği son nokta olan sanal gerçeklik için de geliştiriliyor. Assassin’s Creed VR Experience olarak gelecek olan oyun Ubisoft‘un açıklamasına göre tam olarak oyun deneyimi yaşatmayacak.

Bunu da Oku :SteamVR ile VR Başlıklarda Tüm Oyunlar Oynanabilecek!

Ubisoft’un Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile ortaya çıkan Assassin’s Creed VR, “Experience” yani deneyim olarak duyuruldu. Twitter açıklamasında da film tabanlı olarak belirtilen Assassin’s Creed VR, Fox ve sanal gerçeklik şirketi Pratical Magic tarafından bu yıl içerisinde oyun severlerin beğenisine sunulacak.

Assassin’s Creed VR Experience tam net olmamakla birlikte oyun ve film arasında bir içerik olacak ve bu yıl çıkacak olan Assassin’s Creed filminin çekildiği Malta, İspanya ve Birleşik Krallık bölgelerinde geçecek. Aynı zamanda bu deneyim oyunun filmi ile bağlantılı olacak ve birbirlerine yakın zamanlarda çıkacak.

Ubisoft, Assassin’s Creed VR Experience için bir oyun değil dese de içeriğin ne olduğu halen bilinmezliğini koruyor. Film tabanlı bir sanal gerçeklik deneyimi olarak tanımlayabileceğimiz Assassin’s Creed VR için önümüzdeki günlerde yeni açıklamalar ve duyurular gelmesi bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.