Apple, Jawbone Satışını Tekrar Başlatıyor!

Jawbone yetkilileri, Apple’ın daha önce mağazalarından kaldırdığı Jawbone ürünlerini tekrar satmaya başlayacağını açıkladı. Yakın zamanda tüm modeller mağazalardaki yerini alacak. 

Apple geçtiğimiz Mart ayında aktivite takipçi ürünleri ile dikkat çeken Jawbone ve popüler spor markası Nike‘ın giyilebilir teknoloji ürünlerini mağazalarından kaldırmıştı. Daha önce de Fitbit için yapılan bu hamlelerin nedeni Apple Watch olarak düşünülürken, Jawbone yetkililerinden ürünlerinin tekrar Apple mağazalarından satılacağına dair bir açıklama geldi.

Bunu da Oku: Apple, Fitbit’in Fişini Çekiyor!

Apple‘ın diğer markaların ürünlerini mağazalarından kaldırmasında Fitbit için Apple’ın sağlık uygulaması HealtKit‘i desteklelemesi gösterilirken Nike için ise giyilebilir teknoloji pazarından çekilmesi olarak belirtilmişti. Jawbone marka ürünlerin tekrar mağazalara geleceği açıklansa da daha önce neden kaldırıldığı bilgisi ise bulunmuyor.

Jawbone’dan gelen açıklamanın içeriğinde ise ürünlerin ilk olarak Apple ABD mağazalarında tekrar satılacağı ve ilerleyen aylarda da diğer ülkelerde tekrar satışa sunulacağı yer alıyor. Şuan için mağazalarda sadece Jawbone Up Move bulunurken önümüzdeki haftalarda da Jawbone UP2 ve Up3’ün satışı başlayacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.