Jaybird Reign Akıllı Bileklik Ay Sonunda Piyasada!

Kullanıcısına ne zaman spora başlayacağını ve ne zaman devam etmesi gerektiğini bildirebilen akıllı bileklik Jaybird Reign ay sonunda Amerika için piyasada olacak.

İlk olarak Ocak ayında CES 2014 etkinliğinde ortaya çıkan Jaybird Reign akıllı bileklik yapılan aktivitelere ne zaman devam edileceğini belirtmesi ile diğer akıllı bilekliklerden ayrılmıştı. Bilekliğin tanıtımında ürünün özellikleri dikkat çekse de firma ürün için o gün bir de çıkış tarihi vererek dikkatleri üzerine çekmişti. Tanıtımda Ekim ayını belirten firma sözünde durdu ve ürün 26 Ekim‘de Amerika için piyasada olacak. Jaybird Reign akıllı bilekliğin fiyatı ise 199 dolar olarak açıklandı.

Jaybird Reign akıllı bilekliğin çıkış tarihi ve fiyatı bu şekildeyken özelliklerini hatırlayacak olursak ürün kullanıcısına ne zaman spoar başlaması gerektiğini, ne zaman bitirmesi gerektiğini bildirimler ile bildirebiliyor. Bunun yanında Go-Score uygulaması sayesinde kalp hızını da ölçebilen bileklik uyku izlemesi de yapabiliyor. Bisiklet, koşu ve yüzme gibi farklı spor aktivitelerine özel bildirimler sunabilen  Jaybird Reign’in hem iOS hem de Android uygulaması bulunuyor.

Ülkemiz için resmi olarak muhtemelen gelmeyecek olan bu ürünün diğer ülkelerde ki satış fiyatı ve çıkış tarihi de bilinmiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.