Gear S’in Aylık Kullanım Ücreti Ne Kadar?

Samsung’un 3G’ye sahip akıllı saati Gear S’in kendi hattı ile aylık ne kadarlık bir maliyet oluşturacağı ortaya çıktı. Samsung Gear S kullanıcıları 1000 dakika, 1000 SMS, 100 MB internet için aylık 10 dolar ödeyecek.

Samsung‘un en yeni saati Gear S bilindiği üzere 3G bağlantısına ve sim kart girişine sahip olmasından dolayı herhangi bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan çalışabiliyor. Saatin tanıtımının ardından herkesin aklına gelen soru ise Gear S‘in tek başına çalışmasının aylık ücretinin ne kadar olduğuydu.

Gear S’i kullanmanın ücreti aylık 10 dolar

Phandroid tarafından sızdırılan bir görselde merak edilen bu sorunun cevabı bulundu. Sprint tarafından hazırlanan planda Samsung Gear S’e 1000 dakika, 1000 SMS ve 100 MB internetin olduğu bir kullanım ve fiyatlandırması çıkarılmış. Aylık ücretin ise 9.99 dolar olarak belirlendiği bu planda ekstra 10 dolar karşılığında paket içerisindekileri sınırsız yaparak aile içinde paylaşmak da mümkün.

Sızıntıya göre sadece ABD için geçerli olan bu plan ve fiyat kısa sürede diğer ülkelere de uygulanacak. Gelen bilgiler bu şekilde olsa da resmi bir açıklama olmadığı için bilgiler önümüzdeki günlerde değişiklik gösterebilir.

gear s ücretlendirme

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.