Park Yerini Google Glass Bulacak!

Park yeri bulmakta zorluk çekiyorsanız artık bunu Google Glass sizin yerinize yapacak. Google Glass’ın bunu yapabilmesi için bir sorun var; o da sizin belirli şehirlerde olmanız gerekiyor.

İster büyük şehirlerde isterse küçük şehirlerde olsun park yeri bulmak her yerde can sıkıcı bir durum oldu. Bunun üstesinden gelebilecek servisler her geçen gün ortaya çıksa da bu alanda daha çok ekmek yenmesi gerektiği apaçık ortada. Fazla ekmek yediğini düşünerek ortaya çıkan son servis ise Google Glass için geliştirilen CitySpot uygulaması.

Park yeri sağ kolunuzun üstünde sör!

CitySpot uygulaması Google Glass sahipleri için şuan sadece San Francisco, Toronto ve Ottawa şehirlerinde kullanılabilen bir park yeri uygulaması. Konumunuza göre bu şehirlerdeki en yakın park yerlerini gösterebilen CitySpot uygulaması aynı zamanda bu park yerine gidebileceğiniz en kısa yolu da gösterebilmekte.

Kullanılan şehir sayısı şimdilik az olsa da kısa zamanda Los Angeles ve New York gibi daha büyük şehirler için kullanılabileceği söylenen CitySpot uygulaması umarız Google Glass‘ın beraberliğinde diğer giyilebilir teknoloji ürünleri için de bir örnek teşkil eder.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.