Pebble’ın Yeni Akıllı Saati için Geri Sayım Başladı!

En son yaptığı Android Wear güncellemesi ile dikkat çeken Pebble, şimdi de sitesine koyduğu bir sayaç ile konuşulmaya başlandı. Bu sayaç ise yeni bir akıllı saatin habercisi. 

Akıllı saat denince akla ilk gelen isimlerden biri olan Pebble geçtiğimiz günlerde yaptığı bir güncelleme ile akıllı saatlerine Android Wear özelliklerini kazandırmıştı. Yaptığı bu davranış ile hem kullanıcılarından hem de takipçilerinden epey bir övgü alan Pebble hız kesmeden yeni bir akıllı saat üzerinde çalıştığını da açıkladı.

Bunu da Oku : Pebble Android Wear Özelliklerine Kavuştu!

Ay başında Pebble CEO‘su Eric Migicovsky, yaptıkları akıllı saat satışlarının 1 milyonu geçtiğini açıklarken 2015 yılı içerisinde hem donanım da hem de yazılım da büyük değişiklikler yapılarak yeni bir akıllı saatin piyasaya sürüleceğini de belirtmişti. Açıklamanın üzerinden çok geçmedi ve Pebble sitesine koyduğu bir geri sayım sayacı ile yeni akıllı saatini duyurdu.

pebble sayaç

Renkli ve gülen bir Pebble akıllı saat ile yapılan bu sayaç 24 Şubat tarihinde son bulacak ve gerekli açıklama o zaman yapılacak. Bu yüzden yeni akıllı saatin ne gibi özelliklere sahip olacağı hakkında bir bilgi henüz bulunmuyor ancak akıllı saat hakkında bir bilgi bulunmaması yorum yapılmamasına engel değil aksine daha açık bir durum.

Bunu da Oku : Pebble 1 Milyon’dan Fazla Akıllı Saat Sattı!

Bu durumda ortaya çıkan iddialar arasında ise Pebble‘ın yeni akıllı saatinin renkli ve dokunmatik bir ekrana sahip olacağı yer alıyor. Bunun yanında yeni akıllı saatin daha ince bir yapıya sahip olacağı ve üzerinde mikrofon ve kalp atışı sensörü gibi donanımların yer alacağı da söylentiler arasında. Bakalım bu bilgiler arasından hangisi ya da hangileri Pebble’ın 24 Şubat‘ta yapacağı açıklama ile doğrulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.