Google Fit Yeni Özellikler ile Güncellendi!

Google sağlık uygulaması Google Fit’i, uygulamaya yeni aktivite türleri, yeni aktivite metrikleri ve yeni giyilebilir ürün destekleri ekleyerek güncelledi. 

Google’ın, Apple Health karşısına çıkardığı sağlık platformu Google Fit ilk başlarda yürüme, koşma ve bisiklet gibi aktiviteleri takip etse ve Android Wear‘lı akıllı saatlerde çalışıyor olsa da bekleneni verememişti. Bu durumun farkında olan Google geç de olsa sağlık uygulaması Google Fit üzerinde büyük bir güncelleme yaptı.

Bunu da Oku : Google Fit Hakkında Her Şey!

Giyilebilir cihaz desteği!

Google Fit başta Android Wear‘lı akıllı saatleri desteklese de her geçen gün yeni bir ürünün çıkması uygulamanın kullanımında sıkıntılar oluşturmuş hatta çeşitli akıllı bileklikler ile uygulamayı akıllı telefonlar üzerinden kullanmak çok zor bir hale gelmişti. Bu Google Fit‘in en büyük sıkıntısıydı ve Google yaptığı güncelleme ile bu durumu ortadan kaldırarak Google Fit’i tekrar tüm Android Wear cihazlara entegre etti ve aktivite takipçisi akıllı bilekliklerle de uygulama entegresini yeniledi.

1 2

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.