Samsung Gear VR2, Ülkemizde Satışa Sunuldu!

Samsung en yeni sanal gerçeklik başlığı Gear VR2’yi Türkiye’de de satışa sundu. Samsung Gear VR2’nin ülkemizdeki satış fiyatı ise 599 lira oldu.

Samsung’un Kasım ayı başında Amerika’da 99 dolardan ön siparişe açtığı ve Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6+ ve Galaxy Note 5 modellerini destekleyen yeni sanal gerçeklik başlığı Gear VR2 resmi olarak ülkemizde de satışa sunuldu.

Bunu da Oku : 99 Dolarlık Gear VR Ön Siparişte!

Modelere göre 2560×1440 piksel çözünürlükteki akıllı telefon ekranlarını 720p çözünürlük olarak ikiye bölen Gear VR2’de içerik olarak NetFlix, Twitch ve Hulu gibi platformlar yer alırken kullanıcıların oyun heyecanı için First Steps, Temple Run VR ve Ikarus gibi popüler oyunlar da bulunuyor.

Gear VR2 Türkiye Fiyatı!

Teknoloji devi Samsung’un, Facebook’un sahibi olduğu Oculus ile birlikte geliştirdiği sanal gerçeklik başlığı Gear VR2‘nin ülkemizdeki satış fiyatı ise 599 lira. Eğer yukarıda belirttiğimiz Samsung marka akıllı telefonlardan birine sahipseniz ve sanal gerçeklik başlığı almak istiyorsanız bu satış iyi bir fırsat olabilir. Tabi fiyat çok yüksek derseniz Google’ın sanal gerçeklik çözümü Cardboard’a 30 lira gibi bir fiyattan da sahip olabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.