Jawbone UP3 Gecikecek!

Jawbone yeni yaptığı bir açıklama ile son akıllı bilekliği UP3’ün gecikeceğini duyurdu. Jawbone UP3’ün yeni tarihi ise verilen tarihten iki hafta sonrası.

Jawbone yeni akıllı bilekliği UP3 için daha önce kış aylarında piyasada olacağını belirterek 7 Kasım‘da ön siparişe açmıştı. 6-7 haftalık bir ulaşım süresi belirten Jawbone yeni yaptığı bir açıklama ile bu ulaşım süresinin 8-9 haftaya çıktığını belirtti. Ürünün gecikmesinin sebebi ise yılbaşı tatili.

Yapılan açıklamalara göre ön sipariş ile ürünü almak isteyen kullanıcılar ürünlerine 2015‘in ilk ayında kavuşabilecek. Wareable‘in haberine göre Jawbone yapmış olduğu bu gecikme yüzünden, ön sipariş ile UP3 alan müşterilerine 40 dolarlık bir hediye çeki ya da yine kendisinin bir ürünü olan Jawbone UP Move ürünün ücretsiz olarak sunacak.

Aktivite takipçisi, uyku kontrolcüsü ve kalp hızı atışını ölçebilen Jawbone UP3 gerek özellikleri gerekse tasarımı ile akıllı bileklikler arasında öne çıkan bir ürün. Alacak kişiler fazladan 2 hafta beklemesine değecek bir ürün olan Jawbone UP3 İngiltere’de 149 paundluk, Amerika’da ise 179 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.