Apple Watch için Son Dedikodular!

Apple’ın bu akşam tanıtacağı akıllı saati Apple Watch için haberler hala gelmeye devam ediyor. İşte, Apple Watch için gelen son iddialar ve dedikodular.

Apple‘ın Şubat ayı sonunda yapmış olduğu bilgilendirme ile akıllı saati Apple Watch‘ın TSİ ile bugün akşam 19:00‘da tanıtılacağını öğrenmiştik. İşte bu tarih geldi çattı ve Apple Watch bu akşam tanıtılacak. Akıllı saatin tanıtılmasına saatler kalması da ürün hakkında daha fazla dedikodu ve iddia demek. İşte, bu dedikodulardan bazıları…

Bunu da Oku : Apple Watch Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Apple’dan büyük şirketlere ayar İzni!

Apple‘ın ürünlerinde ne kadar titizlikle çalıştığı ve bu titizliğin neticesinde dışarıya herhangi bir bilgi akışı olmaması için çok çok çaba sarfettiği bilinen bir gerçek. Bloomberg’de Apple Watch için yer alan bir haber de Apple‘ın ne kadar titiz çalıştığını ve güvenliğin ne kadar önemli olduğunu kanıtlar nitelikte.

Servisin verdiği bilgilere göre Apple, akıllı saati Apple Watch için uygulama geliştiren bazı büyük şirketlere uygulamalarını daha sağlam ve stabil bir hale getirmeleri için kapılarını açtı. Kapılarını açtı ifadesinin altını çizmek gerekir çünkü Apple, uygulama geliştiricilerin uygulamalarına son ayarlarını kendi laboratuvarında yapmalarını istedi.

BMW ve Facebook gibi şirketlerin yer aldığı bu izinde, uygulamaların güncellendiği laboratuvarın internet erişimine sahip olmadığı ve şirketlerin getirmiş olduğu verilerinde tekrar bu birimden dışarı çıkartılmadığı söylenenler arasında.

1 2 3 4

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.