GoPro Uygun Fiyatlı Yeni Hero+ Modelini Duyurdu!

Giyilebilir aksiyon kamerası GoPro, Hero+ ailesi için uygun fiyatlı ve yeni özelliklere sahip Hero+ Wi-Fi modelini duyurdu. Yeni kameranın fiyatı ise 199 dolar.

Aksiyon kamerası denince akla ilk gelen marka olan GoPro her geçen gün kendini geliştirerek kullanıcılar için en yeniyi en uygun fiyata sunmak için çabalıyor. Bunun son örneği ise Hero+ ailesine eklenen yeni model Hero+ Wi-Fi oldu.

Bunu da Oku : GoPro Kullanıcı Videolarını Lisanslayacak!

Bir önceki model olan Hero+, GoPro takipçilerinin bildiği üzere 129 dolarlık bir fiyat etiketine sahip ve üründe dokunmatik ekran, Wi-Fi ve Bluetooth gibi özellikler bulunmuyor. Bunun ardından gelen GoPro Hero+ LCD ise hem dokunmatik ekrana hem de Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı birimlerine sahip. Yeni duyurulan Hero+ Wi-Fi modeli ise bu iki modelin arasında olup Wi-Fi ve Bluetooth’a sahipken dokunmatik bir ekranı bulunmuyor.

GoPro Hero+ Wi-Fi’nin kamera özellikleri arasında ise 8 megapiksellik bir kameranın 1080p 60 FPS video kaydedebilme yeteneği bulunurken bu ürün 40 metre derinliğe kadar çekim yapılmasına izin veriyor. 199 dolarlık fiyatı ile son kullanıcılar için gayet iyi bir fiyatı bulunan Hero+ Wi-Fi, GoPro’nun açıklamasına göre 4 Ekim‘de satışa sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.