GoPro, Apple Watch Uygulaması Yayınlandı!

Giyilebilir aksiyon kamerası GoPro, Apple Watch uygulamasını nihayet yayınladı. Kullanıcılar Apple Watch uygulaması üzerinden birçok işlem yapabilecek.

Popüler giyilebilir aksiyon kamerası GoPro geçtiğimiz Eylül ayında Apple Watch’un yeni işletim sistemi watchOS 2‘nin tanıtımında akıllı saat uygulamasını duyurmuştu. O günün ardından GoPro Apple Watch uygulaması ha çıktı ha çıkacak derken aradan yaklaşık 3 ay geçti ve nihayet uygulama yayınlandı.

Bunu da Oku : GoPro HERO+ Duyuruldu!

apple watch gopro

Geçtiğimiz günlerde iOS uygulamasını güncelleyerek Apple Watch desteği sunduğunu açıklayan GoPro, geliştirdiği uygulama sayesinde kullanıcılarına artık GoPro yönetimi için yeni bir ortam daha sağlamış oldu. Bu ortam ile birlikte GoPro kullanıcılarının Apple Watch üzerinden yapabilecekleri arasında ise video kaydına başlatma ve durdurma, video çekim modlarını değiştirme, canlı önizleme ve önemli kısımları etiketleme gibi özellikler yer alıyor.

Yukarıda bulunana videodan GoPro için Apple Watch üzerinden yapılabileceklerin demosunu izleyebilirsiniz. Eğer bir GoPro kullanıcısı ve Apple Watch sahibiyseniz buradan devam ederek de hemen GoPro Apple Watch uygulamasını indirerek deneyebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.