Hermes Yeni Apple Watch Kayışını Gösterdi

Popüler moda markası Hermes, Apple’ın akıllı saati Apple Watch için tasarladığı yeni şık kayışını gösterdi. Yeni kayışın fiyatı ise 419 euro.

Teknoloji devi Apple akıllı saati Apple Watch‘u sadece bir teknoloji ürünü olarak değil aynı zamanda bir moda ürünü olarak gördüğünü her fırsatta dile getiriyor ve çalışmalarını buna göre yapıyor. Geçtiğimiz sene Fransız Moda markası Hermes ile yapılan işbirliği bunun bir örneği ve Hermes’in yeni Apple Watch kayışı da bu durumun son meyvesi.

Bunu da Oku : Apple Watch’a Kamera Ekleyen Kayış

Moda markası Hermes’in dünyaca ünlü moda dergisi Vouge dergisi ile paylaştığı yeni Apple Watch kayışı malzeme olarak deriyi kullanırken toka olarak metal toka tercih edilmiş. Kayışın dış rengi siyah ve beyazın şık karışımından oluşurken iç rengi ise açık kahverengi olarak tasarlanmış.

Bugün itibari ile Hermes mağazalarında ve çeşitli moda markalarında satışa çıkacak olan yeni Apple Watch Hermes kayışı Apple Store ve Apple Online üzerinden satışa sunulmayacak. 419 euroluk bir fiyatı bulunan kayışın şuan için Avrupa ülkelerinde satılacağı ve diğer ülkelere ise ne zaman geleceği bilinmiyor.

Apple’ın yeni Apple Watch Hermes kayışı için benzer bir tasarımla yakın zamanda kullanıcılara yeni saat arayüzleri sunması tahmin ediliyor. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.