Huawei’den Mi Band’e Rakip Geliyor

Ucuz ve dayanıklı akıllı bileklik üretiminde Çin devi Huawei, yeni modeli ile Xiaomi Mi Band’ine rakip olarak geliyor…

Çinli dev Huawei‘nin akıllı saat, sanal gerçeklik gibi son dönem teknoloji haberlerini hep birlikte takip etmiştik. Şimdi Huawei, akıllı bileklik konusunda da iddialı olabilecek bir ürünü piyasaya çıkartmaya hazırlanıyor.

Ucuz ve kaliteli ürün gamıyla müşterilerine hizmet vermeyi düstur edinmiş olan Huawei, çok satan Xiaomi’nin Mi Band‘ine direkt rakip olabilecek bir ürün geliştirdi. Honor Band A1 adı ile tanışacağımız ürünün özelliklerinin yanı sıra fiyatı ile de Xiaomi’nin pazar payına göz dikmiş durumda.

Bunu da Oku: İşte Akıllı Bileklik Moov Now’un Satış Fiyatı

Fitness bilekliği özelliğinin yanı sıra hemen her akıllı bilekliğin yaptığı mesafe ölçümü, yakılan kalori, uyku takibi gibi özellikleri gerçekleştirebiliyor. Ekstra olarak güneşten gelen ultraviyole ışınlarını ölçebilen Honor Band A1‘in sizin yaşam ritminize göre uyku veya antrenman tavsiyeleri de yapabildiğini söyleyelim.

Ekranı olmadan LED ve titreşimlerle arama ve SMS bildirimlerini size aktaran bu cihazın yaklaşık 30 günlük batarya ömrü bulunuyor. Ayrıca suya da dayanıklı olan akıllı bilekliğin silikon kayışlı modeli 15 dolara, deri kayışlı olanı ise 30 dolar fiyatı ile kullanıcılarını bekliyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.