Xiaomi Mi Band Uygulamaları Çıktı, İndirin!

Xiaomi’nin akıllı bilekliği Mi Band nihayet mobil uygulamalarına kavuştu. Xiaomi Mi Band akıllı bilekliğin iOS ve Android indirme linkleri haberimizde. 

Çinli mobil telefon üreticisi Xiaomi‘nin yaz aylarında dünyanın en ucuz akıllı bilekliği diyerek giyilebilir teknolojilere adım attığı ürünü Mi Band, sadece Çin‘de satılmasına rağmen 3 aylık bir süre içerisinde 1 milyondan fazla satmayı başarmıştı.

xiaomi mi band android uygulaması indir

Ürünün sadece Çin‘de satılması kullanıcıları etkilemedi ve fiyatı sayesinde ürün dünyanın her yerinden talep gördü. Ancak ürünü alan kullanıcılar Mi Band‘ın aktivite takip ve uyku izleme özelliğini kullanamadı. Bunun sebebi ise ürünün mobil uygulamalarının dilinin Çince olması ve dünya geneli için çıkmamış olmasıydı. Bu durumu gören Huami isimli bir şirket Xiaomi Mi Band için hem iOS hem de Android uygulamasını uygulama mağazalarından indirilmeye sundu.

Hala En İyi Ürünleri Seçtiğimiz Anketimize Katılmadınız mı?

Güvenli bir kaynak olan Huami‘nin Xiaomi Mi Band için geliştirmiş olduğu iOS uygulaması iPad, iPhone ve iPod Touch’ların iOS 7.0 ve üzeri versiyonlarında çalışırken uygulamanın iPhone 5 optimizasyonu da bulunuyor. Xiaomi Mi Band akıllı bilekliğiniz var ve iOS kullanıcısı iseniz uygulamayı buradan indirebilirsiniz. Eğer Android işletim sistemli bir akıllı telefonunuz var ise buradan da Android 4.0 ve üzeri versiyonlarda çalışan Xiaomi Mi Band Android uygulamasını indirebilirsiniz.

xiaomi mi band ios uygulaması indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.