IFA 2014 Ne Zaman Kapılarını Açacak?

Teknoloji dünyasının en önemli etkinlikleirnden biri olan IFA 2014, Almanya’nın Berlin şehrinde bu yıl 5 Eylül tarihinde meraklılarına kapılarını açacak. 8 Eylül’e kadar devam edecek olan etkinlik içerisinde Microsoft, Sony, Samsung ve LG gibi dev markalar yer alıyor. 

Dev markalar ile birlikte devlik yolunda ilerleyen bir çok markanın geliştirmiş olduğu yeni ürün ve teknolojileri meraklıları ile buluşturduğu ve teknoloji dünyasının en önemli etkinlikleri arasında yer alan IFA, her zaman olduğu gibi bu yıl da Almanya‘nın Berlin şehrinde 5 – 8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Microsoft, Sony, Samsung, Lg ve Nokia gibi bir çok ismin yer alacağı bu etkinlikte birbirinden farklı ve yeni ürünler tüketiciler ile buluşturulacak. Bir pazar yeri gibi düşüneceğimiz bu etkinlikte firmalar adeta “Teknolojiye gel abi, teknolojinin hası burada.” gibi sloganlar ile ilgi çekmeye çalışacak.

Odak noktası ne olacak?

Yeni ürünler, yeni teknolojiler ve yeni servislerin tanıtılacağı IFA 2014‘te bu yıl odak noktası giyilebilir teknoloji ürünleri olacak. İrili ufaklı bir çok firmanın giyilebilir teknoloji ürünü tanıtacağı etkinlikte ilginin bu tarafta hatta genel olarak akıllı saatlerde olacağınakesin gözü ile bakılıyor.

IFA 2014 etkinliğini yerinden olmasa da yakından takip edeceğiz. Takipte kalın.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.