HTC’nin Akıllı Saatinden Haber Var!

HTC’den yeni amiral gemisi HTC One M9 Hima ile birlikte bir de akıllı saat haberi geldi. İddialara göre HTC’nin akıllı saati MWC 2015’te tanıtılacak.

HTC yeni amiral gemisi One M9 Hima için MWC 2015 etkinliğinde tanıtılacağına dair davetiyeleri göndermeye başladı. Bu davetiyeler yeni amiral gemi için olsa da HTC’den MWC 2015 etkinliğinde yeni bir ürün tanıtacağı da otoriteler tarafından iddia edildi.

Bloomberg’in haberine göre HTC, MWC 2015 etkinliğinde yeni amiral gemisi ile birlikte bir akıllı saat tanıtacak. 2015 yılının akıllı saat yılı olacağını belirten Bloomberg, HTC‘nin bu pazardan geri kalmayacağını ve bu sebeple amiral gemisi ile birlikte akıllı saatini de tanıtacağını iddia etti. İddiaların detayında ise HTC’nin akıllı saatinin Android Wear işletim sistemine sahip ve yuvarlak tasarımlı bir akıllı saat olacağı yer alıyor.

2014 Ekim ayında gelen bir sızıntı ile HTC‘nin bir akıllı saat üzerinde çalıştığını öğrenmiştik ancak daha sonra bir ses çıkmamıştı. Daha sonra Aralık ayına geldiğimizde ise HTC’nin CES 2015 etkinliğinde giyilebilir teknolojilere dair bir ürün tanıtacağı ancak bu ürünün tam anlamıyla bir akıllı saat olmayacağı söylenmişti. CES 2015‘te herhangi bir giyilebilir teknoloji ürünü tanıtmayan HTC için şimdi ise MWC 2015 etkinliğinde bir akıllı saat deniyor. Bakalım HTC’den kısa zamanda bir akıllı saat haberi gelecekmi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.