İlk HTC Vive Pre’ler Geliştiriciler için Yola Çıktı!

HTC ikinci nesil sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Pre’yi geliştiriciler için yola çıkardı. Yakın zamanda HTC Vive Pre içerikler görmeye başlayabiliriz.

Tayvanlı teknoloji şirketi HTC henüz ilk sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive‘ı satışa çıkarmamışken ikinci nesil sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Pre‘yi CES 2016 etkinliğinde görücüye çıkarmıştı. HTC yine hızlı devam ederek HTC Vive Pre‘ın geliştirici versiyonunu geliştiriciler için yollamaya başladı.

Bunu da Oku : HTC’den İkinci Nesil VR Gözlük Vive Pre

HTC Vive Pre henüz kimse tarafından denenmediği için ürün hakkında sadece HTC‘nin açıklamaları bulunuyordu. Ancak ürünün geliştiricilere gönderilmesi ile birlikte ürün hakkında yeni detaylarda gelmeye başladı.

Ürünü ulaşan geliştiriciler HTC Vive Pre için daha hafif ve ergonomik bir yapıda olduğunu, kulaklığın daha kaliteli olduğunu, görüntü netliğinin daha yüksek olduğunu, daha sessiz çalıştığını ve SteamVR kontrolcüsünün daha iyi çalıştığını Twitter’dan paylaşmış durumda.

Bunu da Oku : HTC Vive Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Bunlarında dışında HTC Vive Pre hakkında başka detay bulunmuyor ancak ilerleyen günlerde geliştiriciler sayesinde ürün hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiz. Ayrıca HTC‘nin ilk sanal gerçeklik gözlüğü HTV Vive‘da bu ay sonunda ön sipariş toplayacak ve Nisan ayında satışa sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.