Sony’den Akıllı Bluetooth Kulaklık Geliyor!

Evleaks, Sony’nin MWC 2016’da Bluetooth teknolojisi ile çalışan bir akıllı kulaklık tanıtacağını iddia etti. Hatta Sony’nin bu kulaklıkla rakibinin Moto Hint olduğunu da söyledi.

Bu sene 22 ile 25 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mobil Dünya Kongresi (MWC) adı üzerinde mobil odaklı bir çok ürüne ev sahipliği yapacak. Firmalardan da etkinlik için ürün haberleri yavaş yavaş geliyor. Son haber ise Sony‘den bir akıllı kulaklık ile geldi.

Bunu da Oku : Samsung’dan MWC 2016’ya Akıllı Ayakkabı!

Aslında haber direk olarak Sony‘de gelmiş değil. Teknoloji devlerinden sızıntıları ile ünlü Evleaks geçtiğimiz günlerde attığı bir Tweet ile Sony’nin Bluetooth teknolojisi ile çalışacak bir akıllı kulaklık geliştirdiğini ve bu ürünü MWC 2016 kapsamında tanıtacağını iddia etti. Hatta Evleaks Sony’nin rakip olarak Moto Hint’i gördüğünü ve akıllı kulaklığının Moto Hint’e benzeyeceğini de belirtti.

Bilindiği üzere Moto Hint akıllı kulaklık tek bir üründen oluşuyor. Evleaks‘ın iddiasına göre Sony‘de tek bir üründen oluşan akıllı bir kulaklık tanıtacak. Sony’nin Motorola’nın önüne geçmek için kullanacağı özelliği ise ustalığını yaptığı ses kalitesi olabilir. Ayrıca Sony‘nin öne çıkmak için kulaklığına aktivite ya da nabız gibi bazı özellikleri de ekleyebileceği söyleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.