Shazam, Android Wear’daki Yerini Aldı!

Bilinmeyen müzikleri kısa sürede bulan Shazam uygulaması artık Android Wear üzerinden de kullanıcılar için bilinmeyen müzikleri bulacak.

Herhangi bir yerden geçiyorsunuz ve bir müzik duydunuz. Hemen akıllı telefonunuzdan Shazam uygulamasını açıyorsunuz ve müziğin ne olduğunu ve kime ait olduğunu kolayca bulabiliyorsunuz. İşte bu işlem artık bileğinizden yapılacak kadar daha basit bir hale geldi.

Bunu da Oku : Google I/O 2015’de Hangi Giyilebilir Teknolojiler Olacak?

Eğer Android Wear işletim sistemine sahip bir akıllı saate sahipseniz bundan böyle Shazam uygulamasını akıllı saatiniz üzerinden akıllı telefonunuza ihtiyaç duymadan kullanabileceksiniz. Hafta başında yapılan bir güncelleme ile Android Wear desteğine kavuşan Shazam uygulaması Android Wear‘da sadece müzik tanıma işlemi değil Spotify ve Rdio desteği ile de müziği dinleme ve müziğin sözlerini gösterme gibi özellikler de sunuyor.

Akıllı telefonlarda neler yapabiliyorsa Android Wear için de aynısını yapabilen Shazam uygulaması, Android Shazam uygulamasının güncellenmesi ile Android Wear’daki yerini alıyor. Güncellemenin ardından Android Wear‘lı akıllı saatine yerleşen Shazam uygulaması ile de dilediğiniz yerde bileğinizden müzikleri bulabilirsiniz.

mavi_indir

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.