Apple Watch Türkiye Satış Tarihi Açıklandı!

Apple severlerin merakla beklediği akıllı saat Apple Watch sonunda ülkemizde satışa sunuluyor. Apple Watch’un Türkiye fiyatları ve çıkış tarihi haberimizde.

Apple, Nisan ayında piyasaya çıkan ve ülkemize ha geldi ha gelecek denilen akıllı saati Apple Watch nihayet satışa sunacağı tarihi ve satış fiyatlarını açıkladı. Sürpriz bir şekilde duyuru yapan Apple, akıllı saati için Haziran ayı sonunda açıkladığı yeni ülkeler arasında Türkiye‘yi de koymamıştı. Apple, Türkiye sayfasını güncelleyerek duyurduğu Apple Watch için 31 Temmuz tarihini işaret etti.

Bunu da Oku : Apple Watch’a 3 Yeni Ülke Daha Eklendi!

Fiyatlar 1249 liradan başlıyor

Apple, yaptığı duyuru ile birlikte Apple Watch‘un başlangıç fiyatını 1249 lira olarak açıklarken portföyde 56 bin liraya kadar çıkan Apple Watch modeli de var. 1249 lira ile Apple Watch Sport modellerini satışa sunan Apple, burada bu fiyatı 38 mm modeli için belirtirken aynı grubun 42 mm‘si 1399 liradan satışa sunulacak. Ayrıca Apple Watch Sport için plastik kayış seçenekleri ile birlikte 10 farklı model bulunuyor.

Paslanmaz çelik kasalı Apple Watch modeli ise 20 farklı model seçeneği ile birlikte satışa sunulacakken bu grubun 38 mm modeli 1999 liradan, 42 mm modeli ise 2149 liradan alıcı bekliyecek. Bu grup Apple Watch modellerinde plastik, deri ve metal kayış seçenekleri bulunuyor.

56 bin liraya kadar çıkıyor

Apple Watch‘un en pahalı ve altın kasaya sahip modelli olan Apple Watch Edition’ın da satılacağı ülkemizde bu grubun fiyatları 34 bin liradan başlıyor olacak. 38 mm için 34 bin, 42 mm için ise 40 bin lira fiyat etiketine sahip olan Apple Watch Edition kayış seçenekleri ile birlikte 56 bin liraya kadar yükseliyor. Apple Watch Edition grubunda ise 8 farklı model seçeneği bulunuyor.

31 Temmuz tarihinde saat 07:01‘i gösterdiğinde 1249 lira ile 56 bin lira arasındaki fiyat etiketi ile tüm Apple mağazalarında ve onlineda satışa çıkacak olan Apple Watch böylecek satışa çıktığı ülke sayısını da 20’ye yükseltmiş olacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.