Jawbone UP3’ün Dağıtımı 20 Nisan’da Başlıyor!

Jawbone’un uzun süredir beklenen yeni aktivite takipçisi akıllı bilekliği Jawbone UP3 nihayet kullanıcılar ile buluşacak. Jawbone UP3’ün buluşma tarihi ise 20 Nisan.

Jawbone‘un Kasım ayında tanıttığı ve ön siparişe açtığı yeni akıllı bilekliği Jawbone UP3 gerek renkli tasarımları gerekse nabız ölçer, aktivite ve uyku takibi özellikleri ile dikkat çeken bir ürün olmuştu. Ancak ürünün gecikme ve ertelenme haberleri satın alanları ve meraklılarını üzmüş, ürünün de kendisine gölge düşürmüştü.

Bunu da Okuyun : Jawbone UP3 Gecikecek!

Nihayet hem ürünü satın alanlar hem de ürünü merak edenler için müjdeli haber Jawbone‘dan geldi. Bu haber ise Jawbone UP3 alan Amerikalı kullanıcıların 20 Nisan‘dan itibaren akıllı bilekliklerine kavuşmaya başlayacak olmaları. Akıllı bilekliğin İngiltere ve diğer ülkelerdeki dağıtımı ise önümüzdeki aylardan itibaren başlanacak. Yani onlarda yüzdü yüzdü kuyruğuna geldi diyebiliriz.

Yüzdü yüzdü demişken burada bir açıklama yapan Jawbone Başkan Yardımcısı Travis Bogard, Jawbone UP3‘ün gecikmesinin sebebinin suya dayanıklılık testleri olarak açıkladı. Bogard ürünün suya dayanıklı olarak lanse edildiğini ancak son haliyle suya dayanıklı olmadığının altını çizdi. Jawbone UP3‘ü yüzme gibi su sporlarında kullanmak için alan kullanıcılardan özür dileyen Bogard, bu kullanıcıların ürünleri almak istememeleri durumunda satışların iptal edilip para iadesi yapılacağını da belirtti.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.