Kadınlara Özel İki Yeni Huawei Watch Tanıtıldı!

Huawei akıllı saati Huawei Watch için CES 2016 kapsamında kadınlara iki yeni model tanıttı. Huawei Watch Elegant ve Jewel isimli iki yeni modelin detayları haberimizde.

2015 yılının en beğenilen akıllı saatlerinden biri olan Huawei Watch, 2016 yılında da en beğenilen akıllı saatlerden biri olmaya devam etmek için kolları sıvadı. CES 2016 fuarında kadınlara özel iki yeni model eklediğini duyurun Huawei şık ve moda odaklı bu modelleri de gösterdi.

Bunu da Oku : New Balance Akıllı Saatini Duyurdu!

Huawei Watch Elegant ve Huawei Watch Jewel olarak tanıtılan yeni Huawei akıllı saat modelleri tamamıyla kadınlara yönelik olmasından dolayı daha ışıltılı görünümler sahip. Normal Huawei Watch modelleri ile aynı donanım ve teknik özelliklere sahip olan yeni modellerinin tasarım özellikleri arasında ise Elegant‘ın Rose Gold renge, kavisli yapıya ve kabartmalı bir çerçeveye sahip olması yer alırken Jewel modeli ise çerçevesinde 68 adet Zirkonyum Swarovski taşa, kavisli yapıya ve Rose Gold renge sahip.

Ürünlerin fiyatları ise beklenenden çok daha aşağıda ve Huawei Watch Elegant için 499 dolar, Huawei Watch Jewel için ise 599 dolar olarak açıklandı. Bu modellerde en yüksek fiyatın ise 799 dolara kadar çıkabileceği belirtilirken akıllı saatler önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.