Razer’dan Batarya Şampiyonu Akıllı Saat

Razer firması, yeni akıllı saati Nabu’yu CES 2016’da tanıttı…

Oyuncu aksesuarları tasarımıyla dikkat adını duyuran Razer, kendi bünyesinde ürettiği yeni akıllı saati Nabu‘yu tanıttı.

CES 2016 fuarında kamuoyuna duyurulan Nabu X isimli akıllı saat, Apple Watch veya Gear 2 ile karşılaştırıldığında akıllılık vasıflarına tam sahip olmadığını söyleyebiliriz. Saatin en iddialı olduğu konu, batarya ömürleri ile ilgili. 7 günlük akıllı saat, 12 aylık normal saat moduyla bataryasını kullanabiliyor. Normal akıllı saatlerin yapabildiklerini bildirimler şeklinde ayrı bir ekranda görüntüleyebilen Razer Nabu X, ikinci ekranın bataryasını da kendisinden karşılarken normal piliyle de çalıştırabilmeniz mümkün oluyor.

Bunu da Oku: İptal Olan Nokia Akıllı Saat’in Görüntüleri Ortaya Çıktı

Kaslı tasarımı ve özel tasarım çizgileri ile şık bir görünümü bulunan Nabu iki farklı kalite ile iki farklı fiyatla elde etmek mümkün. Polikarbon malzemeden olan ürün 149.99 dolar olarak piyasaya çıkarken paslanmaz çelik olan Forget Edition adı verilem model 199 dolar fiyatla kullanıcısla buluşacak. Şu an için öncelikle Forget Edition modelinin satışta olacağını, polikarbon olan modelin ise yakın zamanda satışta olacağını da belirtelim…

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.