New Balance Akıllı Saatini Duyurdu!

Dünyaca ünlü spor giyim markası New Balance, CES 2016 etkinliğinde Intel ve Google işbirliği ile bir akıllı saat çıkaracağını duyurdu. 

Akıllı saat pazarında birçok marka teknoloji devleri Intel ve Google‘ın işbirliği ile kendine yer buluyor. Bunun son örneği ise CES 2016‘da yaptığı açıklama ile popüler spor giyim markası New Balance oldu. New Balance yaptığı açıklama göre yakında zamanda bir akıllı saat çıkaracak.

New Balance‘ın yaptığı açıklama göre şirket kendi içerisinde bir Digital Sport isimli bir bölüm kurmuş ve bu bölüm spor odaklı giyilebilir teknoloji ürünleri üzerinde çalışacak. Bu bölümün ilk ürünü ise Intel ve Google işbirliği ile geliştirilen bu akıllı saat olacak.

İşbirlikleri sayesinde işlemci tarafında Intel ve işletim sistemi tarafında Android Wear ile Google’dan desteğini alacak olan New Balance akıllı saat GPS tabanlı bir ürün olacak. Üzerinde yüksek kapasiteli bir depolama birimi bulunacak olan ürün spor ve aktivite yapan kişiler için aynı zamanda bir müzik çalar görevi de görecek.

New Balance‘ın akıllı saati hakkında başka bir bilgi bulunmazken ürünün 2016 yılının ikinci çeyreğinde piyasada olması bekleniyor. Aynı şekilde 2016 yılı içerisinde New Balance’dan Digital Sport bölümü sayesinde aktivite takibi yapabilen

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Erman Elmalı

Yurt Dışı alışveriş üstadı olan Erman yeni ürünler kadar kıyıda köşede kalmış teknoloji ürünlerinin de bağımlısı. Giyilebilir ürünlere ayrı bir ilgisi var, Bilgisayar Mühendisi adayı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.