Klasik Saatleri Akıllı Saat Yapan Ürün Victorinox Cybertool

İsviçreli saat ve çakı markası Victorinox teknoloji devlerinden Acer ile bir işbirliği yaparak klasik saatleri akıllı saate dönüştürecek bir ürün duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde İsviçreli saat ve çakı üreticisi Victorinox‘un Acer ile bir işbirliği yaptığını ve akıllı saat geliştirdiklerini duyurmuştuk. İşbirliğinin detayları geldi ancak ortada her iki markanın ortak geliştirdiği bir akıllı saat daha doğrusu herhangi bir saat bulunmuyor.

Bunu da Oku : Victorniox, Acer İşbirliği ile Akıllı Saat Geliyor!

İki firmanın ortaklaşa geliştirdiği bu ürün klasik saatler için geliştirilmiş ve bu saatleri akıllandırmaya yarayan bir ürün. Bir klasik saatin tam üstüne oturacak şekilde yuvarlak olarak tasarlanmış olan bu ürün Victorinox Cybertool adında ve klasik saatlerin yapamadığı bazı işlemleri yapabiliyor.

Üzerinde bulunan ekranı sayesinde kronometre, geri sayım sayacı gibi özellikleri yerine getirebilen bu ürün aynı zamanda akıllı telefonlardan gelen mesajları ve aramaları da gösterebiliyor. Bunun dışında atılan adım, gidilen mesafe ve yakılan kalori gibi fitness bilgilerini de takip edebilen Victorinox Cybertool suya karşı dayanıklılık sertifikası IPX7‘ye de sahip. Bataryası ise ürünü 5 ile 7 gün arasında ayakta tutabiliyor.

Tasarımı çok iç açıcı olmasa da klasik saatinden vazgeçemeyenler için geliştirilmiş olan bu ürün istenildiği zaman kullanılabilen istenildiği zaman ise çıkarılabilen bir yapıya sahip. Ürünü tek dezavantajı ise sadece Victorniox marka akıllı saatlerde kullanılabiliyor olması. Peki biz bu işten ne anladık.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.