Victorinox – Acer İşbirliği ile Akıllı Saat Geliyor

Dünyanın en önemli saat markalarından Victorinox, Acer işbirliği ile akıllı saat üretimi gerçekleştireceğini açıkladı.

Fossil, Tag Heuer gibi markaların çeşitli işbirlikleriyle akıllı saat pazarına girmesi, rakiplerini de hareketlendirdi. Sıklıkla Google ve Intel ile yapılan ortaklıklar haricinde bu kez Acer da bu pazarda çalışmalar yapma kararı alarak Victorinox ile işbirliğine onay verdi.

Bunu da Oku: Tag Heuer Connected Akıllı Saate Büyük Talep

Gelen ilk detaylara göre ise Victorinox‘un dayanıklılık odaklı lüks saat serisi I.N.O.X. içerisinde yer alması beklenen akıllı saate Acer‘ın yapacağı katkılar merakla bekleniyor. İki firmanın ilk ürün örneklerini ise Mobil Dünya Kongresi‘nde sergilemesine ise kesin gözüyle bakılıyor.

Yine ilk tahminlere göre Victorinox‘un lüks sınır saatine klasik akıllı saat özelliklerinin yanı sıra fitness takip ve benzeri özelliklerin gelmesi düşünülüyor. Saatin darbelere, suya, çamura ve şoka dayanıklı yapısının ise Google ve Android Wear‘dan uzak duracağına bir işaret olarak göze çarpıyor. Tag Heuer ve Fossil gibi markalar gibi lüks sınıf bir akıllı saatin para harcamayı seven kesimin ilgisini çekeceği ile birlikte efsane olacak pahalı fiyatların ortaya çıkacağını düşünenlerin sayısı da hiç de az değil…

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.