Samsung Gear VR’ın Yeni Mağazası Milk VR Açıldı!

Samsung sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR için geliştirdiği video ve müziklerden oluşan içerik mağazası Milk VR’ı kullanıma açtığını duyurdu. 

Samsung‘un Aralık ayının ilk haftasında Innovator Edition ismi ile beta olarak satışa sunduğu sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR, Milk VR isimli yeni bir içerik mağazasına kavuştu. Samsung‘un ilk olarak Gear VR‘ı satışa çıkardığı gün adından bahsettiği Milk VR‘ın dün itibari ile resmi duyurusu yapıldı.

Samsung Gear VR Satışa Sunuldu!

Milk VR isimli bu içerik mağazası tamamı ile video ve müzik gibi multimedya içeriklerinden oluşuyor. Kullanıcıların içerisinde 360 derecelik bir bakış açısı ile gezebileceği Milk VR multimedya mağazası, kullanıcılara içerikleri hem kullanabilme hem de indirebilme seçeneği sunuyor. Tüm içeriklerin ücretsiz olarak sunulduğu Milk VR mağazasında Fresh, Trending ve Planet VR gibi kategoriler bulunuyor.

Gear VR gibi beta sürümü olarak yayınlanan Milk VR henüz pek çok sayıda içeriğe sahip değil. Kısa süre içerisinde tam sürüme kavuşacak olan Milk VR, yakında birbirinden ilginç içeriklere ev sahipliği yapacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.