Lüks Tasarımlı Aktivite Takipçisi Withings Activité Ön Siparişte!

Fransız marka Withings tarafından geliştirilen lüks tasarıma sahip aktivite takipçisi akıllı saat Withings Activité ön siparişe sunuldu.  Withings Activité 450 dolarlık fiyatı ile en pahalı akıllı saat oldu.

Akıllı saat denince normal saatlerden farklı tasarıma sahip, biraz kaba ve dokunmatik bir ekranı olan ürünler akıllara gelir. Fransız saat markası Withings ise akıllı saatlerin bu tanımını değiştirerek normal bir saat tasarımı ile akıllı saatlerin özelliklerini birleştirmiş. Ortaya çıkan ürün ise balo ve toplantılarda kullanılacak cinsten lüks tasarıma, günlük yapılan sporları kontrol edilebildiği bir aktivite takipçisinin özelliklerine sahip.

Withings Activité isimli bu ürün Fransız markası da olsa tasarımından da anlaşılacağı üzere İsviçre yapımı bir saat. Analog yapısı ile dikkat çeken ürün üzerinde bulunan sensörler yardımı ile yakılan kalori, atılan adım ve gidilen mesafe gibi tüm aktivite bilgilerini takip edebiliyor. Aktivitelere göre kalp ve sağlık durumu izleme, uyku takibi, vücut analizi yapabilme ve tansiyon ölçebilme gibi özelliklere sahip olan akıllı saat, bu bilgileri ve takip ettiği aktiviteleri de kullanıcının kontrol edilebilmesi için akıllı telefonda bulunan uygulamasına gönderebiliyor.

En pahalı akıllı saat!

Withings Activité akıllı saatin lüks tasarımının en büyük avantajı 8 aydan daha fazla giden bir pil ömrü sunması. 450 dolar ve iki farklı renk seçeneği ile ön siparişe sunulan ürün şuan piyasada bulunan tüm akıllı saatlerden daha pahalı. Normal Android Wear saatlerin neredeyse iki katı ve Apple Watch‘ın da 100 dolar fazlası olan Withings Activité bakalım nasıl bir alıcı tepkisi ile karşılaşacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.