Timex Ironman One GPS+ Ön Siparişi Başladı!

Hem GPS hem de 3G özelliğine sahip akıllı saatlerden biri olan Timex Ironman One GPS+ ön siparişle satışa sunuldu. Telefonsuz kullanılabilen akıllı saatin fiyatı 399 dolar.

Timex firmasının GPS‘li akıllı saat ailesinin son üyesi olan Ironman One GPS+ ilk olarak Ağustos ayında ortaya çıkmıştı. Akıllı saatlerde değerli bir özellik olan GPS ile birlikte tanıtılan ürün aynı zamanda telefonsuz kullanım için sahip olduğu 3G bağlantısı ile de rakiplerinden bir adım öne çıkacağını belirtmişti. GPS ve 3G‘nin yanında tasarımı ile de beğeni alan ürün merak konusu olmuş ve ne zaman çıkacağı tartışılmaya başlanmıştı. Nihayet beklenen oldu ve Timex Ironman One GPS+ ön sipariş ile satışa sunuldu.

Atletler, yüzücüler, bisikletçiler ve koşucular için bulunmaz bir hint kumaşı olarak lanse edilen ürün, özellikleri de bunu karşılayabileceğini gösteriyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan ürün 4 GB depolama alanı, Qualcomm‘un işlemcisi ve  1.5 inçlik dokunmatik bir ekranına sahip. 3G bağlantısı sayesinde tüm işlemleri bu ekran üzerinden yürütebilen ürün, yapılan spor aktivitelerini de yine 3G sayesinde akıllı telefondan bağımsız olarak internet servisine yükleyebiliyor.

Üzerinde bulunan sensörler sayesinde kullanıcısı eğer zor durumdaysa gerekli yerlere bildirim yapabilen Ironman One GPS+ akıllı saat, bununla birlikte kaybolduğu zaman kullanıcısına yolu bulmasında yardımda edebiliyor. Üzerinde bulunan klavye ile mesajlaşma ve e-posta gönderimi yapabilen cihazın en büyük eksiği ise akıllı telefon bildirimlerini alamaması.

Köklü bir saat markası olan Timex’in en son akıllı saati Ironman One GPS+’ın ön sipariş fiyatı ise 399 dolar.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.