Spor ve Müzik Dinleme aynı cihazda

Giyilebilir teknoloji ürünleri üreticisi Misfit, Specter isimli ürünü ile hem müzik dinlerken hem de spor aktivitelerni takip edebileceksiniz. 

Müzik dinlemek isteyen her sporcu, kulaklığı kulağına sabitleyememe sorunu yaşamıştır. Özellikle yeni teknoloji ürünü spor takip ürünleri ile birlikte müzik dinlemeye çalışmak ise farklı bir işkence. Giyilebilir teknoloji ürünleri üreticisi Misfit, yeni Specter modeli ile hem müzik dinlemeye hem de aktivite takibi yapabilmeye yarayan yeni cihazını tanıttı.

Bunu da Oku: Misfit’ten Bisikletçilere Müjde

Dış görünüşü oldukça şık olan ve bluetooth kulaklığında bile ivme ölçer barındıran Misfit Specter, sporcuların hareketlerini aklında tutarak akıllı telefona rahatlıkla eşleştirebiliyor. Misfit Specter‘de ayrıca kulaklığın marifetleri bunlarla da bitmiyor. Kulaklık, müzik dinlerken uyku uyuyanlar için uykunuzu da aynı anda takip etmeye devam ediyor.

Kulaklık üreticisi 1More ile birlikte geliştirdikleri bir proje olan Misfit Specer‘ın çift sürücüsü sayesinde ise yüksek kaliteli sesler eşliğinde müziğinizi her koşulda rahatlıkla dinleyebilmeniz mümkün.

Son olarak Misfit Specter‘in tuşlarına farklı görevler atmayı veya cihazlara yeni özellikler katmayı amaçlayan Link platformundan da desteklenen ürünün piyasaya çıkış tarihi henüz bilinmiyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

2 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.