Yeni Microsoft Band Tanıtıldı!

Microsoft, dün gerçekleştirdiği Windows 10 etkinliğinde akıllı bilekliği Microsoft Band’in yeni versiyonunu duyurdu. İşte, yeni Microsoft Band hakkında detaylar.

Teknoloji devi Microsoft dün gerçekleştirdiği Windows 10 etkinliğinde merakla beklenen akıllı bilekliğini tanıttı. Microsoft Band 2 olarak beklenen ürün yeni nesil Microsoft Band olarak lanse edildi. Microsoft etkinlikte yeni akıllı bilekliğin ilk üründen referans olarak ve kullanıcı geri dönüşleri ile ortaya çıktığını belirtti.

Bunu da Oku : Microsoft Band 2 Sızdırıldı!

band 1

Geçtiğimiz haftalarda ortaya çıktığı gibi kavisli bir ekran ile karşımıza çıkan yeni Microsoft Band Gorilla Glass 3 imzalı OLED bir ekrana sahip. Bu kavisli ekran ile birlikte daha ergonomik bir tasarıma kavuştuğu görülen yeni Microsoft Band akıllı bileklik ilk modelde olduğu gibi birçok spor aktivitesinde takip yapabiliyor, uyku takibi yapabiliyor ve GPS‘e sahip. Aynı zamanda akıllı telefonlardan gelen bildirimleri de gösterebilen yeni versiyon Windows Phone, Android ve iOS platformlarının tamamını destekliyor.

Yeni özellikler neler?

band 2

Yeni Microsoft Band’ıng getirdiği yeni özellikler arasında ise yürüyüş ve dağ sporları ile uğraşan kullanıcılar için VO2 Max özelliği ile oksijen alımının ve kalitesini de ölçebilme yer alıyor. Bununla birlikte yeni Band, Microsoft’un kişisel asistanı Cortana ile de entegre bir şekilde çalışabilirken sağlık uygulaması Health ile daha verimli çalışabiliyor ve aktivite takibinde birçok yeni özellik bulunuyor. Bunun dışında yeni Microsoft Band, StarBucks, Uber ve MyFitness Pal gibi birçok uygulamaya ve işbirliğine de sahip.

Çıkış tarihi ve fiyatı!

Hem tasarım olarak hem de yapabilecekleri açısından ilk Microsoft Band’e göre oldukça üstün olan yeni Microsoft akıllı bileklik dün itibari ile 249 dolardan ön siparişe açıldı. Ürünün kullanıcıların eline geçeceği ve normal satış tarihi ise 30 Ekim olarak açıklandı.

 

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.