Microsoft Band İlk Güncellemesini Aldı!

Microsoft’un akıllı bilekliği Band yeni antremanların bulunduğu ilk güncellemesini aldı. Aynı zamanda Microsoft Band uygulamaları da güncellendi.

Satışa sunulduğu ilk günden tükenen ve ara ara stok sorunu yaşayan Microsoft Band akıllı bileklik bunların üstesinden gelerek sadık bir kullanıcı kitlesi oluşturmayı başarmıştı. Anlaşılan o ki Microsoft bu kullanıcıları kaybetmemek adına kullanıcıların istekleri doğrultusunda akıllı bilekliğine ilk güncellemesini verdi.

Tam bir fitness bilekliği olarak konumlandırılan Microsoft Band bununla paralel olarak güncelleme ile birlikte 12 yeni egzersiz programına daha sahip oldu. Microsoft Band‘in en beğenilen özelliği de zaten bir yardımcı eşliğinde egzersizleri ve aktivitelerin yapılıyor olmasıydı. Tam bu noktaya takviye yapan Microsoft‘un eklediği bu 12 egzersiz dört farklı çeşit ile birlikte önceki egzersizler gibi iki ile üç hafta arasında bir program sunuyor olacak.

Microsoft, egzersizlere yaptığı güncelleme ile birlikte ürünün mobil uygulamalarını da güncelledi. Windows Phone, Android ve iOS platformlarının tamamını güncelleyen Microsoft herhangi bir platformu da es geçmemiş oldu.

Stok sorunu ve son kullanıcıya ulaşma süresi ile sürekli eleştirilen Microsoft Band bakalım bu güncelleme ile potansiyel müşterilerin kalbini çalabilecekmi.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.