Microsoft’un Akıllı Saatler için Bing Uygulaması Çıktı!

Microsoft Android Wear için geliştirmiş olduğu Bing sesli arama uygulaması Torque Google Play’de yayınladı. Torque uygulaması ses ile aramaların ardından bilek hareketi ile de yeni aramalara geçiş yapabiliyor.

Giyilebilir teknolojilere yavaş yavaş girmeye başlayan Microsoft geçtiğimiz günlerde bir akıllı saat ile beraber anılmıştı. Şimdi gelen bir haber ise Microsoft‘un sadece kendi ürünlerinde değil Android Wear içerisinde de yer almak istediğini gösteriyor. Bu gösterinin sebebi ise Microsoft’un Android Wear için geliştirmiş olduğu Bing sesli arama uygulaması Torque.

Microsoft’un Akıllı Saati Detaylanıyor

Dün itibari ile Google Play‘de ki yerini alan Torque uygulaması Bing üzerinden sesli aramalar yapabilirken yeni aramalara geçiş için ise sadece bilek hareketine bakıyor. Bileğin sallanması ile onay olan Torque uygulaması yeni aramalar için komut bekler halde oluyor.

Microsoft’un Garage projesinin bir ürünü olan Torque uygulaması firmanın kısa zamanda Android Wear için yeni ve ilginç uygulamalar geliştireceğinin habercisi. Microsoft Garage ise şirketin, çalışanların boş zamanlarında farklı platformlar için çeşitli içerikler ve uygulamalar ürettiği bir bölüm. Bakalım bu bölümden giyilebilir teknolojiler için başka hangi uygulamaları göreceğiz.

Microsoft Torque uygulamasını hemen indirmek için buradan devam edebilirsiniz.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.