Fitbit’in GPS Özellikli Akıllı Saati Ortaya Çıktı

Fitbit’in GPS’e sahip ve kalp hızını ölçebilen bir akıllı saat geliştirdiği ortaya çıktı. Sızan bilgilere göre yeni akıllı saatin ismi Fitbit Surge ve fiyatı da 249dolar.

Giyilebilir teknoloji ürünleri üreten bir firma olan Fitbit en son Apple ile ürünleri için bir gerginlik yaşamış ve yoluna Apple Store‘lar olmadan devam etmişti. Fitbit’ten gelen yeni haberler ise firmanın bu olumsuzlukları yaşanmamış sayarak yoluna devam ettiğini gösteriyor.

Apple Fitbit’in Fişini Çekiyor

The Verge’nin haberine göre Fitbit kalp hızı atışını ölçebilen ve üzerinde dahili bir GPS olan bir akıllı saat geliştirmiş. Aynı zamanda bir fitness saati olan bu akıllı saatin ismi ise Fitbit Surge. Tüm bu özellikleri kapsadığı için superwatch olarak adlandırılan Fitbit‘in yeni akıllı saati yapabileceği tüm işlemler için herhangi bir akıllı telefona da ihtiyaç duymuyor.

Fitbit Surge GPS, kalp hızı ölçebilme ve fitness yardımcısı olmasının yanında uyku görüntüleme, bildirim görüntüleme ve diğer Fitbit cihazlar ile paylaşım gibi bir çok özelliğe sahip. Önüzümkdeki haftalarda Siyah, barut rengi ve mandaline olarak 3 farklı renk ile gelecek olan Fitbit Surge’ın fiyatı ise 249 dolar.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.