Microsoft’un Akıllı Saati Detaylanıyor!

Teknoloji devlerinden Microsoft’un akıllı saati çeşitli kaynaklardan gelen haberlere göre detaylanmaya başladı. Gelen haberlere göre Microsoft’un akıllı saati önümüzdeki haftalarda tanıtılacak.

Microsoft‘un uzun süredir giyilebilir teknolojilere adım atacağı hatta bir akıllı saat üzerinde çalıştığı daha önceden ortaya çıkmıştı. Bu bilgilerin ardından Microsoft‘tan bugüne kadar herhangi bir açıklama gelmese de Forbes‘dan gelen haberlere göre artık Microsoft‘un kesin olarak bir akıllı saat üzerinde çalıştığı ortaya çıktı.

Forbes‘un verdiği bilgilere göre Microsoft çoklu platform desteği olan bir akıllı saat üzerinde çalışırken bu akıllı saatin 2 gün batarya ömrü sunacağı ve kalp atış hızını ölçeceği da gelen bilgiler arasında. Bununla birlikte ürünün önümüzdeki haftalarda tanıtılacağı detayını veren Forbes tahminen Aralık ayında bu tanıtımın yapılmasını bekliyor.

Henüz bu bilgilerden başka bir bilgi bulunmayan Microsoft‘un akıllı saati için şimdiden en beğenilen özelliğin çoklu platform desteği olduğunu söylemek mümkün. Microsoft böylece Apple başta olmak üzere diğer akıllı saat markalarının aksine kendi işletim sistemi Windows Phone‘un dışında Android ve iOS gibi işletim sistemlerine de destek verecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

3 comments

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.