Android Wear GPS ve Müzik Özelliği ile Güncellendi!

Google’ın giyilebilir teknoloji ürünleri işletim sistemi Android Wear GPS ve çevrimdışı müzik özelliği ile güncellendi. Güncellenen Android Wear’ı ilk kullanan ürün ise Sony SmartWatch 3 oldu.

Ünlü teknoloji devi Google‘ın giyilebilir teknoloji ürünleri için geliştirmiş olduğu işletim sistemi Android Wear‘ın geçtiğimiz günlerde 2.0 versiyonuna güncelleneceği haberini burada paylaşmıştık. Google‘ın resmi blogundan dün gelen bir açıklama ise güncellemenin detaylarını ortaya çıkardı.

Google‘ın yeni Android Wear versiyonu için yaptığı açıklamaya göre yeni versiyon GPS‘e sahip ürünlerin akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan kullanılabilmesini sağlıyorken diğer gelen özellik ise ürünlerde müzik depolamaya izin vererek yine akıllı telefonlara ihtiyaç duymadan her zaman müzik dinlenilmesini sağlıyor olacak.

Android Wear‘ın yeni versiyonunu kullanacak ilk ürün ise Sony SmartWatch 3 olarak açıklandı. Kısa süre önce Google Play üzerinde yakında satışta olarak ortaya çıkan Sony SmartWatch 3 yeni Android Wear ile ön siparişe açıldı. Sony SmartWatch 3 çıkış tarihi hakkında bilgi vermeyen Google, Android Wear güncellemesinin önümüzdeki günlerde Moto 360, LG G Watch ve Samsung Gear Live gibi akıllı saatlere geleceğini de belirtti.

Sony SmartWatch 3’ün Fiyatı Belli Oldu

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.