Misfit’ten Bisikletçilere Müjde

Dünyanın en çok satan akıllı bileklik markalarından biri olan Misfit, bisiklet sporcuları için yeni bir ürün Flash modeli geliştirdi

Ünlü akıllı bileklik markası Misfit, dünyada çok satan ucuz modeli Misfit Flash‘ın bisiklet sporu ile ilgilenenler için olan modelini çıkarttı.

Strava ve Wahoo desteği ile çıkarılan Misfit Flash Cyclist Edition‘da pedallı alet kullanan spor düşkünleri için düşünülmüş. Genel olarak Misfit Flash ile aynı özelliklere sahip olmasının yanında ek olarak bir sensör daha üzerinde bulunduran cihazla pedal çevirme ile ilgili tüm verilerinizi ölçebileceksiniz.

Ayakkabınızın üzerine takılan Misfit Flash Cyclist Edition’ı aynı zamanda Wahoo, Strava, MapMyRide veya iBiker da dahil olmak üzere bir çok popüler bisikletçilerin kullandığı uygulama ile birlikte çalışabileceksiniz.

Bunu da Oku: Fossil, Misfit’i 260 Milyon Dolara Satın Aldı!

Telefonunuza kuracağınız Misfit Cyclist uygulaması ile hem Android hem de iOS cihazlarından Misfit Flash Cyclist Edition‘ı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda uygulama üzerinden GPS bağlantısı ile yeni rotalar keşfetmeniz de mümkün olacak.

30 metreye kadar suya dayanıklı olan Misfit Flash cihazı aynı zamanda en az 6 ay boyunca kullanacağınız bir pil ile çalışmakta. Yani sürekli şarj etmek zorunda kalmadan rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Ayrıca Flash Link özelliği sayesinde müziği kontrol etme gibi akıllı özelliklerini de kontrol altında tutmanız mümkün olacak. Misfit Flash Cyclist Edition ürünün resmi internet sitesinde 50 dolar gibi uygun bir fiyatla satışta bulunuyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.