Motorola Moto 360’da Android 5.1.1’e Kavuştu!

Motorola’nın şık ve yuvarlak tasarımlı akıllı saati Moto 360’da Android 5.1.1 Lollipop alan akıllı saatler kervanına katıldı. İşte, Motorola Moto 360 ve Android 5.1.1 güncellemesi detayları.

Android 5.1.1 Lollipop ilk olarak LG’nin klasik tasarımlı akıllı saati Watch Urbane ile gelmiş ve ardından da Asus ZenWatch ile devam etmişti. Diğer firmalardan da yavaş yavaş kendi akıllı saatlerine güncellemeyi sunacağı haberleri geliyordu ancak bir kıpırdanma olmamıştı. Son kıpırdamayı yapan şirket ise Moto 360‘ın sahibi Motorola oldu.

Bunu da Oku : Asus ZenWatch’a Android 5.1.1 Geldi!

Android 5.1.1 Lollipop‘un bilindiği üzere akıllı saatlere getirdiği en büyük yenilik Wi-Fi kullanımı. Motorola Moto 360’da bu güncelleme ile Wi-Fi desteğine kavuşan akıllı saatlerden biri oldu ve bundan böyle akıllı telefonlar ya da diğer cihazlar ile Bluetooth yerine Wi-Fi seçeneğini kullanarak bağlanabilecek.

Gelen güncelleme ile birlikte Motorola Moto 360‘lar bundan böyle yeni emoji desteğine de kavuşurken daima açık uygulamalar, uygulamalara ve kişilere hızlı erişim, gelişmiş bildirimler ve zaman akışı ve bazı fiziksel yeniliklere de kavuşmuş oldu. Gelen güncelleme dağıtıma çıktı ve Motorola Moto 360 kullanıcıları güncellemeyi Ayarlar > Hakkında > Sistem Güncellemeleri şeklinde yükleyebilecek.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.