Motorsiklet Tutkunları için Hava Yastıklı Mont!

Motorsiklet kullanıcıları için ürünler üreten Dainese, içerisinde son teknolojiyi ve hava yastığı barındıran yeni motorsiklet montu Misano 1000’i tanıttı.

Motorsiklet kullanıcılarının ve severlerinin çok yakından tanıdığı bir marka olan Dainese, motorsiklet sürücülerinin güvenliğinin üst seviyede olmasını sağlamak için teknoloji ile birlikte yeni bir mont geliştirdi. Misano 1000 ismi ile geliştirilen bu mont içerisinde bulunan teknoloji ve hava yastıkları ile dikkat çekiyor.

Markanın yaptığı tanıtıma göre Misano 1000 isimli bu mont rakiplerine göre daha yüksek özelliklere sahip. Bunun sebebi ise bu montun tüm teknolojiyi kendi içerisinde barındırması ve ek kablo ya da aparatlar ile motorsiklete bağlanmaması. Bu sayede tek başına bir ürün olan bu akıllı mont kayma, çarpma benzeri gibi kazalarda kendi sensörleri ile olayı algılayarak hava yastıklarını açabiliyor ve sürücünün sırt, göğüs ve boyun bölgelerinde ciddi anlamda kurtarıcı olarak görev yapabiliyor.

Misano 1000 isimli bu montun çalışma şekli ise kullanıcısının mont üzerinde bulunan ON/OFF düğmesini aktif hale getirmesi ve yine mont üzerindeki LED ışıkların aktif uyarısı vermesi ile hava yastıkları çalışır duruma geliyor. İki farklı renk seçeneği bulunan Misano 1000 mont, Kasım ayında 1499 euroluk fiyatı ile satışa sunulacak.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Wearman

Wearlogy'nin en kıymetli yazarı, o olmazsa olmaz. Giyilebilir teknolojinin aranan ama çok çabuk bulunan adamı.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.