Herşey Sanal Gerçeklik İçin! Şimdi de Sırtta Taşınan PC

Sanal gerçeklik deneyimini daha rahat gerçekleştirmek için çeşitli çözümler üretilmeye devam ediyor. Bu kez sırtınızda pc taşıyarak VR deneyimini daha rahat gerçekleştirebileceksiniz…

Sanal gerçeklik konusundaki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyoruz. Bu kez sırtınızda taşıyacağınız bilgisayar ile sanal gerçeklik deneyimini daha rahat yaşamaya ne dersiniz?

Ünlü bilgisayar firması MSI, sırtınıza takarak kullanabileceğiniz PC tasarımı Backpack PC ile sanal gerçeklik deneyimini bilgisayarda daha kolay yaşamanızı sağlamaya çalışıyor.

Bunu da Oku: Google’ın Sanal Gerçeklik Gözlüğü Android VR Yolda!

Bilidiği gibi sanal gklik başlıklarını kullanırken hem kablo kirliliğinin olmaması hem de hareket kabiliyetinizin fazla olması gerekiyor. Bu gibi sorunlar çözüm arayn MSI firması geliştirdiği bu çözümle dikkatleri bir kez daha üzerine çekmiş durumda.

MSI Backpack PC‘in tüm özellikleri henüz günyüzüne çıkmasa da Core i7 işlemci ve GeForce GTX980 ekran kartına sahip olduğu biliniyor. Önümüzdeki hafta düzenlenece Computex fuarında tüm özelliklerinin tanıtılması bekleniyor.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Lemi Çalığ

İnternet Gazeteciliği mezunu, teknolojisever, sporsever ve araştırmasever.

1 comment

Yeni Bir Tane Yaz

Yeni yorum ekle

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.