Nabız Ölçerli Garmin Forerunner 35 Tanıtıldı

Garmin en yeni akıllı saati Forerunner 35’i IFA 2016 etkinliğinde tanıttı. Akıllı saat yeni tasarımı ve ince yapısı ile dikkat çekiyor.

Son yıllarda geliştirdiği akıllı saatler başta olmak üzere giyilebilir teknoloji ürünleri ile dikkat çeken Garmin firması IFA 2016 etkinliğini de boş geçmedi ve yeni bir akıllı saat modeli tanıttı. Garmin Forerunner 35 olarak tanıtılan ürün nabız ölçeri, aktivite özellikleri ve ince yapısı ile ön plana çıkıyor.

Bunu da Oku : Garmin’den Sesle Kontrol Edilebilen Aksiyon Kamerası

Garmin, Forerunner serisinde en son geçtiğimiz sene Forerunner 25 isimli bir akıllı saat çıkarmış ve bu serinin devamı gelmemişti. IFA 2016‘da tanıtılan Forerunner 35 ise yeni 4 düğmeli tasarımı, ince yapısı ve daha geniş ekranı, nabız ölçer özelliği, dahili GPS‘i ve aktivite özellikleri ile meraklılarının beklediğine değecek bir ürün.

Garmin Connect uygulaması sayesinde akıllı telefonlar ile entegre bir şekilde çalışan Garmin Forerunner 35 akıllı saat akıllı telefonlardan gelen bildirimleri, aramaları, çalan müziği gösterebilirken kendisinin takip ettiği yürüyüş, koşu ve kardiyo gibi aktivitelerden elde ettiği bilgileri de akıllı telefonlara gönderebiliyor. Akıllı saat burada nabız ölçeri ile birlikte kullanıcısının yapmış olduğu aktiviteleri 7 gün 24 saat takip edebilme özelliğine de sahip.

128 x 128 pisel çözünürlüklü 1.3 inçlik siyah beyaz bir ekrana sahip olan Forerunner 35 akıllı saat normal kullanımda 9 gün spor modu açıkken 13 saate kadar pil ömrü sunuyor. Suya ve toza karşı dayanıklı olan Forerunner 35’in siyah, yeşil, mavi ve beyaz renk seçeneği bulunuyor. 200 dolalrık bir fiyatı bulunan ürünün çıkış tarihi ise önümüzdeki ay olarak belirtilmiş durumda.

Yazıyı bi paylaşsana bir şey deneyeceğiz.

Mustafa Şevki Coşar

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Mustafa, giyilebilir teknolojiye olan merakından Wearlogy'i kurdu. Şuan akıllı saat ve sanal gerçeklik alanlarında kafa yoruyor, ellemeyin.

Yorum yazılmamış

Yeni Bir Tane Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.